Ben Kimim

    Her şeyden önce bu sorunun cevabını tam olarak bulma yoluna çıkmış, iyi bir hayat yolcusuyum. Öğrenme hevesi hiç bitmeyen, keşfetmeyi seven, kimi zaman tedirgin, kimi zaman cesur, kimi zaman yavaş, kimi zaman hızlı adımlarla ama yine de keşfetmeye, idrak etmeye gönüllü olanım. Bu yolda edindiği her bilgiyi birbirine iliştirip bugüne kadar alabildiği yola her daim minnet duyanım.

   Endüstri Mühendisliği mezunuyum. Felsefesi her zaman başka bir yolu daha olmalı diyen, nasıl daha iyisini yaparız, kendimizi, işimizi geliştirmenin yollarını arayan ve her konuya bütünsel bir yaklaşımla çözüm sunan mesleğimi hep sevdim ve onunla uyumlu olarak hayata da böyle baktım. 8 yıllık profesyonel iş hayatımın sonunda bu planın dümenini daha farklı türde bir hizmet yoluna kırmaya karar verdim. Elbette uzun bir sürecin sonucuydu ancak yine de bir kırılma anı vardı. Bir iş toplantımızın sonunda kahvelerimizi yudumlarken çok kıymet verdiğim bir hanım, “Sevgiyle yapılan her işin bir meyvesi olur, sevgiyle yaptıysanız gelen karşılık sizin için hiçbir zaman kötü olmaz” demişti. O kadar yürekten bir inançla söylemişti ki, bunun çevresine yaydığı ışığı ve kendisinin tam da böyle yapıyor olduğu halini hayranlıkla fark etmiştim. Buydu, bu kadardı cümle ve bende önemli bir idrak yaratmıştı. O ışığı ben de hissetmek ve etrafımda herkesin hissetmesini dilemiştim o an. O nedenle bunun peşine düştüm. Uzun bir yol oldu. Bu esnada yaşadığım her şey de bu arayışıma vesile oldu. İlkin elbette dışarda aradım durdum; bu kadar kalpten severek ne yapabilirdim, başkalarının da bu sevgiyi bir an olsun hissetmesine nasıl vesile olabilirdim… Her bilgenin öğütlediği gibi, dünyaya geldiğim hâle en yakın hâlimde, çocukluk özümde, kendi içimde buldum.

   Yıllardır ruhsal uyanışıma dair okuduğum kitaplar büyük farkındalıklar yaşamama ve bunun sonucunda hayatımda büyük değişikliklere öncü olmuştu. Artık yüzüm, yönüm sevgiyle yapabildiklerime dönmeye başlamıştı. Aracı ne olursa olsun, hem kendime hem başkalarına iyi gelebilecek bir yol bulmak ve bunu yaymak, benim bu hayatta kalpten yaptığım en güzel ve en saf sevgimle dolu şeydi.

    Varoluşa dair, gelişmeye dair izini sürdüğüm bu okumalar, 2019 yılında çocukluğumdan beri içimde olana çok benzeyen bir teknikle buluşturdu; ThetaHealing. Hiç yadırgamadan sanki hep bilirmiş gibi bütünleştiğim bir teknikti. Hemen ardından uygulayıcısı oldum ve çeşitli seviyelerdeki eğitimlerimi tamamladım. Kendimi geliştirme yolculuğum ThetaHealing sayesinde artık inanç kalıplarımdan sıyrılarak da devam edebilmeye başladı. Bu yolculuk boyunca yaradılışımdan ötürü öğrenme hissim hiç durmayacak, durmuyor (iyi ki!:)) Farklı teknikler farklı yollar kendimize her bir farklı noktadan katkı sağlıyor. Amacım, bu yolda kendimi, potansiyelimi gerçekleştirerek, bütünlenmeye doğru ilerlemek ve hizmetimi hangi yolla olursa almaya hazır olan herkese sunmak. Yaptığım iş ve özüm, benim. Bunu sunacağım herkesle aramda bir bağ var ve bu yolda sizinle sevgiyle, keyifle, saygıyla ve kolaylıkla bir araya gelmeyi diliyorum.

İlham ve cesaret niyetiyle...

Zeynep Gökçe

IMG_8683.JPG

Eğitimlerim

Theta Healing Institute of Knowledge Tarafından Sertifikalandırıldığım Eğitimler:

 

Theta Healing Basic DNA Uygulayıcılık Eğitimi- 2020

Theta Healing Advanced DNA Uygulayıcılık Eğitimi- 2020

Theta Healing Dig Deeper Uygulayıcılık Eğitimi- 2021

Jean Adrienne Arınma Sistemi (InnerSpeak)-2021

 

Astroloji Tabanlı Tarot Eğitimi – Astarte Akademi/Çığda Gökçınar- 2020

Karma Astroloji Eğitimi – Astarte Akademi/Çığda Gökçınar 2020 - 2021

Morfoz Atölye

  Morfoz Atölye, kendinizle temasa geçebileceğiniz, ilhamlarınızı ve içinizden akıp gelenleri görebileceğiniz, hayatlarınızın akışında bir an durup kendinizi görebileceğiniz süreçleri deneyimleyebilmeniz ve bunun için sizi destekleyecek hizmetlerin sunulduğu bir alan olarak doğdu.

Amacı, evinizden, işinizden, huzurlu olduğunuz ya da olmadığınız her alandan ayrı burada yalnızca ruhunuza iyi gelen bir şey yaparak kendinizle olmanız, kendinize kıymetli bir vakit ayırmanız için kuruldu. Herkes kendini farklı süreçlere yakın hissedeceği için farklı hizmetler oluşturuldu.

Burası, sizden beklenenleri değil, yalnızca özünüzden olduğu gibi geleni ifade edeceklerinize ve bu süreçte sevgiyle keşfedeceklerinize yol olsun. Burası benim kendimi gerçekleştirdiğim bir alan. Buna niyetli ve hazır olan herkese de vesile olmasını dilerim.

İlham, ifade ve cesaret niyetiyle,

Zeynep Gökçe