top of page

AKREP BURÇLARI 1-7 Mart 2021 Haftası Genel Açılım

(Güneş ya da Yükselen Burcu Akrep Olanlar)

Akrepler bu hafta enerjik, cesur, girişken hatta kendilerini ortaya oymak için biraz da aceleci bir hissiyat içinde olabilir. Haftaya hâkim olan konu sevgiyle duygusal yönden güzel gelecek teklifler, teşvikler alacak olmalarıdır. Görülme, desteklenme ve insanlara güven duyma duygusunun geliştirilmesi ile ilgili bir hafta olabilir. Rüyalar, sezgiler kuvvetlenebilir, mutluluk verici haberler olaylar olabilir.


Burada hissedecekleri muhtemel zorluk belki biraz sıkıntı veren dedikodu yapan bir çevre içinde olmak olabilir. Burada duyulacak kötü sözler olabilir. İntikam duygusu uyandıran savaş/geçici zafer durumlarının içinde kalabilirler. Bu durumda muhtemelen kendilerini zor bir mücadelenin içinde, yalnız, ümitsiz, her şeyi kaybetmiş hissedebilirler. Ancak bu gerçek bir kriz ortamı bir çöküntü olmaktan çok bastıkları zeminin ayaklarının altından kayma endişesi de olabilir.


Haftanın onlara mesajı, manevi olarak bir destek almaları yönündedir. Bu destek gerek içten gerek dıştan da olsa manevi değerleri gözden geçirmeyle ve vicdanlarına ve inançlarına ters düşmemeyle ilgili olabilir. İçinde bulundukları durumda kendi hayatlarının yoluna güven duymayla ilgili tecrübeler edinebilirler. Kendi seslerini dinlemek derin bir inanç duymayı öğrenerek güzel gelişmelerin yaşanacağı bir deneyimden geçebilirler.


Genel olarak akrepler için karanlıktan aydınlığa çıkacak bir hafta. Bir şeyler yapma heveslerinin olacağı, parlama, canlılık hisleriyle dolacakları, kendilerini gösterecekleri bir hafta. Olacaklardan korkmadan, saklayacak bir şeyleri olmadan ilerlemeliler. Yollarını kaybetmiş gibi hissettikleri anlar olursa kalplerini dinlemeliler. Kendi içsel farkındalıklarından daha değerli bir pusula yoktur.


Enerjisel olarak sevgi merhamet ve kendini kabullenme ile kalp merkezlerinde tıkanıklıklar yaşarlarsa, yeni veya eski olsun bu engellenmiş enerji onları kendileriyle ilgilenmekten ve başkalarından sevgi almaktan alıkoyar. Hayatlarına mutsuzluk dalgası nüfuz edebilir. O nedenle artık bu yaraları iyileştirip ilerlemenin zamanı gelmiştir. Başkalarından alma gereğini hissettiğiniz onayı önce kendinize verin.


En yüksek hayrınıza olması dileğiyle :)

12 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör
bottom of page