top of page

AKREP BURÇLARI Mayıs 2021 Genel Açılım

(Güneş, Ay ya da Yükselen Burcu Akrep Olanlar)

Bu ay vermek zorunda olduğunuz kararlar varsa sadece akılla değil, içten gelen sezgilerinizle bu kararları vermenizin sizin için iyi olacağına işaret ediyor. O nedenle seçimlerinizi tüm kalbinizle yaparak ilerleyin, ruhunuza iyi geleni takip edin. Kendinizi bir mücadele içinde hissettiğiniz konular olabilir. Bu konular daha çok gerek iş olsun gerek ilişki olsun, verimli, sağlam bir düzen kurabilmeyle ilgili olabilir. Bu mücadeleyi biraz kendi kendinizle yaşıyorsunuz gibi. Yani kendinizi ispatlama ihtiyacını ya da savunma ihtiyacı duyuyor olabilirsiniz ama avantaj sizde. Bu kıyasıya bir savaş değil inanın. Bazılarınızın gündeminde zor bir ayrılış konusu olabilir. Geride bırakmak durumunda kaldıklarına çok değer verse de, sevdiği bir hayat, ortam ya da kişilerden ayrılma durumu olsa da buradaki gitme isteğinin size ait olduğunu sahiplenmelisiniz. Bunu unutmuş olabilirsiniz. Nitekim şu anda sıkı sıkıya tutunmuş, elinizdekileri kaybetmemek adına ilerlemeye ve yeniliklere direnir haldesiniz gibi görünüyor. Harekete geçme, ileriye doğru atacağınız büyük adım konusunda etrafınızı da ama tabi en çok kendinizi kandırıyorsunuz gibi de bir durum var. İçinizdeki çelişkilere son vermek sizi rahatlatabilir.


İşinizle ilgili, muhtemelen çok emek harcadığınız projeler-süreçlerle ilgili bir gerilim yaşıyorsanız bu ay bunların sonlanması için bir fırsat var önünüzde. Problem her neyse bütünüyle uğraşmak yerine küçük parçalara ayırıp çözmeniz mümkün görünüyor. Ayrıca hayallerinizle ilgili tezahürü yüksek bir ay olabilir sizin için. İyi niyetlerle, barışçıl bir şekilde adımlar attığınız her konuda çok hızlı geri dönüşler alabilirsiniz. Kendinizi engellenmiş hissettiğiniz, korku ve tedirginlikten kıpırdayamadığınız konularda yine muazzam bir fırsat sunulmuş sizin için. Terfi beklediğiniz bir iş olabilir, ilişkinizle ilgili gelişmeler olabilir. Tezahür için her şey hazır durumda görünüyor, tek yapmanız gereken bitene sonlanacak olana müsaade etmek, kabule geçmek.


Muhtemelen işinizdeki tecrübeniz, başarınızın görülmesi ile ilgili kararsız kaldığınız konuda ya da duraklayan süreçte bu ay size dengeli olmayı işaret ediyor. İçinizde tutarlı, uyum içinde kalabilirseniz, meseleye sakin bakıp kendinizi huzurlu bir alana çekebilirseniz, buradaki problemlerin çözülmesi mümkün görünüyor. Yine bazılarınızın kaygı, korku ve şüphe halinde oldukları konular var. Bu sizi harekete geçiremiyor olabilir ancak sonsuza kadar bu gerilimli bekleyişte kalamayacağınızı bilmeniz gerek. Bu ay sizi karar almaya davet ediyor. Peki ama nasıl derseniz, bu konuda yeterli bilgi ve iradenin, inisiyatifin sizde zaten var olduğuna inanmanız gerek. Bu ay sizin için hayli güzel gelen fırsatlara bir diğeri daha ekleniyor. Bolca mutluluk, sevgi dolu bir şans getirecek olan bu fırsat sizi ruhsal ve duygusal anlamda müthiş bir büyüme, bilinçlenmeye götürebilir. Bu fırsatı yaşayabilmek için, artık size iyi gelmeyen ve size iyi gelmeyen kozanızdan çıkın, eskiyi bırakın ve kendinizi yeniye açın.

En yüksek hayrınıza olması dileğiyle :)

6 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör
bottom of page