ASLAN BURÇLARI 1-7 Mart 2021 Haftası Genel Açılım

(Güneş ya da Yükselen Burcu Aslan Olanlar)

Bu hafta Aslanlar kendilerini kısmetli, iyi bir fırsat yakalamış, şanslı hissedebilir. Aslanlar için bu hafta bir uyanış, aydınlanma haftası. İdrak, kendini anlama, analiz etme, bilinçlenme için deneyimler söz konusu olabilir. Artık yeni bir döneme girebilirler.


Bu süreçte, emek verme, çabalama konusunda zorluk yaşayabilirler. Ancak önlerindeki her neyse severek çalıştıklarında, kendilerini adayarak emek verdiklerinde ustalıkları konuşacak ve bu onlara maddi manevi kazanç getirecektir.


Bu hafta ona bilincinin yanında sezgisel algılarına da dikkat etmesi gerektiğini işaret ediyor. İlham, akıl, sezgi ve duyumlar arasında bütün ve dengeli bir bağ olmalı. İyimserliği de elden bırakmayarak gerçekçi ve akılcı olmalılar. Zorlandıkları konularda danışmanlık almaları onlar için iyi olabilir. Bu hafta yaşadıkları konulara tarafsız da bakabilmeliler. İsteklerini, önyargılarını ince bir düşünce süzgecinden geçirip bilinçlenerek, bitmesi /bırakması gerekenler varsa bunları geride bırakarak ilerlemeliler. Kendileriyle ilgili, etraflarıyla ilgili kabullenmesi gerekenleri kabullenmeliler artık. Her anlamda yeni dönem geliyor çünkü, karşı koymadan arzularında diretmeden, ince analizlerle yeni döneme daha kolay geçiş yapabileceklerdir.


Genel olarak ilham ve sezgilerinize sırtınızı dönmeyin, rehberlik size her yerden gelebilir. Bu size gerçekdışı gelmesin. Her anlamda dengeli bir bakış açısı bulmayı deneyin. Kendinizi tekrar değerlendirin, geçmişinizle barışmaya çalışın. İsteklerinizi, kendiniz hakkında daha da bilinçli bir halde belirledikçe siz de dönüşeceksiniz, yolunuz da dönüşecek.


En yüksek hayrınıza olması dileğiyle :)

8 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör