top of page

ASLAN BURÇLARI Mayıs 2021 Genel Açılım

(Güneş, Ay ya da Yükselen Burcu Aslan Olanlar)

Bu ay sizin için kendi içinize dönerek, kendinizi tanıyarak, ihtiyatla ilerlemeniz gereken zaman. Bilinçaltında kalan bir takım konular veya bastırılmış korkular ortaya çıkabilir. Bunlardan kaçmak yerine yüzleşmek zaten sizi kendinizi tanımaya, anlamaya götürecektir. Burada bir dönüşüm olması söz konusu olabilir. Buna direnmek yerine izin vermelisiniz. Yeni bir girişim niyetiniz varsa, ya da ilişki anlamında veya iş anlamında yeni bir hareket planınız varsa burada kendinizi bir gerilim içinde hissedebiliyor olabilirsiniz. Bazı konular size sıkıntı veriyor olabilir ama kararlılıkla ve akılcı yaklaşımınızla bunu çözebilme fırsatınız da var. Maddi manevi konularda yardım istemeye çekinmeyin. Hak ettiklerinizi alabileceksiniz.


Bu dönemde size gelecek övgüler, barışçıl yaklaşımlar olabilir. Bunları iyimserlikle karşılayıp kabul edin Bu sizi emek verdiğiniz konularda tatmin edecek, çalışmalarınızda ilerlemenize destek olacaktır ve kazanç getirecektir. Yeni teklif ve fırsatlara karşı tutuk bir tavır içerisinde olabilirsiniz. Önünüzde engel yok, bu hissiyattan çıkmaya çalışın ve önünüze gelen şansı değerlendirin. Kararsızlık yaşayanlarınız da muhtemelen aynı durumdan ötürü harekete geçemiyor. Geçmişte zorluklar yaşamanız siz de başarısızlık korkusu yaratmış olabilir ve bu nedenle harekete geçmek yerine savunmada kalıyor olabilirsiniz. Ama yeni deneyimler kaçırmamak adına savunma halinden çıkmanız gerektiğini bilmelisiniz.


Engellendiğinizi hissettiğiniz konuların kaynağı muhtemelen yüzleşmekten korktuğunuz kendi gölgeleriniz, korkularınız, bırakamadığınız bağımlılıklarınız. Bu ay bunlarla yüzleşmek için iyi bir zaman. İnandığınız değerlere uymayan, ruhunuzu üzecek ve ihtiyacı olan özgürlükten mahrum bırakacak tercihler yapmayın. İlişki olsun, iş olsun, yaşadığınız güzel deneyimleri ve elinizdeki kazançları düşünerek, her zaman güvende olabileceğinizi hissetmeye çalışın. Korkularınızı sizi köleleştirmesine izin vermeyin. Aynı şekilde önünüze çıkan yeni fırsatlara, iş teklifleri proje başlangıçları ya da ilişkiler olsun; iyimserlikle yaklaşın ve harekete geçin. Geçmişi geçişte bırakın. Bugüne kadar çaba gösterdiğini emek verdiğiniz neyse duraksadığını hissediyor olabilirsiniz. Ancak biraz daha sabredin ve vazgeçmeyin çünkü bu ay bu konuda çok hızlı kazanımlar elde etmeniz mümkün görünüyor.

En yüksek hayrınıza olması dileğiyle :)

9 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör
bottom of page