ASLAN BURÇLARI Nisan 2021 Genel Açılım

(Güneş, Ay ya da Yükselen Burcu Aslan Olanlar)

İlişkinizde veya işinizde sağlam bir düzen kurma, istikrarlılığı sağlama konularında tatmin edici getirilerin olacağı bir enerji var. Yapılmak istenen girişimler, başlanmak istenen yeni ilişkiler varsa aileden destek söz konusu. Bu ay muhtemelen gündeminizdeki yeni konulara, yeni fırsatlara duygusal ve iyimser bir yaklaşım içinde olduğunuz bir ay. Ancak ufak bir hayal kırıklığı, bir üzüntü olabilir. İyimser tavrınızı dengelemek gerekebilir. Bu durum muhtemelen düşündüklerinize inandıklarınıza aykırı bir karar alırsanız ya da bir şekilde içsel bir korkunuzla ya da bir kıskançlıkla hareket etmeniz durumunda yaşanacak bir sıkıntı olabilir. Buna dikkat etmekte fayda var. Ne başkalarının ne de kendinizin, sizi engelleyecek etkilerine müsaade etmemeye çalışın.


Bu ay yeni girişimler yeni başlangıçlar için enerjiniz yüksek, isteğiniz, hevesiniz var ve yola çıkmaya hazırsınız. Tek gereken sizi daha önceden üzen kıran ne varsa bunu geride bırakmak. Önünüzde bol şans getirecek bir fırsat var, haber var; yeter ki size sıkıntı veren konulardan/çevreden uzaklaşın, gerekirse birilerinden destek alın. Burada zorlanıyorsanız muhtemelen mücadele edebilme konusunda biraz inancınızın eksilmiş olabileceğindendir. Düzene dair daha derin bir anlayış ve güvene ihtiyacınız var. İnancınız sınanıyor olabilir, bunu göz önünde bulundurun, çok güzel fırsatlarınız olduğunu bilin.


İçinizdeki gerilim her neyse bir karar alıp çözümlediğiniz-bitirdiğiniz takdirde maddi manevi bol bol yaşanacak mutluluklar getirecek. Dirayetli olun, hedefinize odaklanın, üretken olun, emek verin ve bunun için çalışmaya devam edin. İlişkinizde/işinizde daha sağlam bir aşamaya geçmek üzeresiniz. Bunun için geride bırakmanız gerekeni bırakın, önünüzdeki süreç için sabır gösterin. İçinde bulunduğunuz süreç sizi bir memnuniyetsizliğe, önünüze gelen fırsatları göremeyecek kadar umudunuzu yitirme durumuna getirmiş olabilir gibi görünüyor ancak zevk alma duygunuzu yeniden kazanmaya bakmalısınız, önünüze gelen fırsatlara açık olun, umutsuzca başınızı çevirmeyin çünkü önünüzde aydınlık ve yeniliklerin olacağı bir dönem var.

En yüksek hayrınıza olması dileğiyle :)

10 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör