top of page

BAŞAK BURÇLARI 1-7 Mart 2021 Haftası Genel Açılım

(Güneş ya da Yükselen Burcu Başak Olanlar)


Başaklar bu hafta kendilerini bir zıtlaşmanın içinde hissedebilirler. Zihinler bu çelişkiyi keskin bir şekilde kesip atmak istiyor olabilir. Bu da endişe veya sıkıntı veren bir duygu yaratıyor olabilir.


Oysaki bu hafta Başaklar için üretken ve verimli olabilecekleri bir hafta. Gerek iş gerek aile ortamlarının tadını çıkarabilir, yeni doğacak yeniliklerin farkına varabilirler. Büyük olasılıkla bu farkına varışta zorluk yaşayacaklar. Yeni bir dönemin getirdikleriyle bilinçlenmelerini aydınlanmalarını engelleyen konular olabilir. Değişime dönüşüme direnç gösterebilirler ve bunun sebebi sabırsızlık olabilir. Bu da onları daha fazla gererek zıtlaşmaların üstüne saldırgan bir şekilde gitmeleriyle olumsuz sonuçlar doğurabilir.


Haftanın onlara işaret ettiği ise maddi veya manevi kendilerini emniyette hissetmeleri, biraz huzur duygularını ortaya koymaları ve hayli olumlu gelişmelerin olacağına inanarak gerginliği bir tarafa bırakmalarıdır. Genel olarak tezahür gücü yüksek bir hafta, gelişmeler hızla gerçekleşecek. İçlerinde bulunduklarını düşündükleri zorluklar dağılacak. Yeter ki kendinizi emniyette hissetmeye biraz gayret edin, köklenin, içinde bulunduğunuz ortama da yeni gelecek olanlara da güvenin.


En yüksek hayrınıza olması dileğiyle :)

5 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör
bottom of page