BAŞAK BURÇLARI Nisan 2021 Genel Açılım

(Güneş, Ay ya da Yükselen Burcu Başak Olanlar)

İçinde bulunduğunuz bir gerginlik veya yaşadığınız bir problem varsa, bu ay bunun bitmesi mümkün. Güzel bir çözülme enerjisi ve tatmin olma duygusu var. İşinizde, ilişkinizde veya bir niyetinizde bir üzüntü, sıkıntı yaşamış olabilirsiniz. Muhtemelen bir sonraki aşamaya geçilmesi –nişan/evlilik için bir adım atılması, ya da işin tamamlanması, ya da bir taahhüt, onay alınması konusunda bir beklentiniz vardı ancak burada istediğiniz sonuçlar olmadı. Üzülseniz de bu alanda fazla kalmamak iyi olabilir, çünkü bu size ümitsizlik ve memnuniyetsizlik enerjilerini getirebilir. Bu nedenle de, ne elinizdekilerin kıymetini bilmek ne de yeni gelen fırsatları değerlendirebilmek için enerjiniz olmayabilir.


Burada bilmeniz gereken duygularınızı biraz dengelemenizin, mümkünse biraz şükretme enerjisine girmenizin size çok iyi geleceği. Yapabiliyorsanız affetmeyi, sabırlı olmayı deneyebilirsiniz. Olan her ne ise doğru zamanda ve sizin hayrınıza olmuş olabileceği ihtimalini görmeyi deneyin ve şükretmeye çalışın. Aksi halde içinizde uyanan gerilimli haller, intikam alma veya dışarıyı dönüştürmeye çalışma hisleri size geçici zaferden başka bir şey sunmayacak, tam tersine çatışmalar geri gelebilecektir. Dışarıya dayatmak yerine içinizdeki dönüşüme izin vermeye çalışın. Sizi üzen alandan her zaman çıkıp gidebileceğinizi bilmelisiniz. Zor bir ayrılış gibi görünse de (bu illa ilişkiden/işten ayrılma gibi anlaşılmamalı-sıkıntı duyduğunuz konunun içinde kaybolmaktan da çıkabilirsiniz) bu konuda iyimser olmak, orada her ne olursa olsun artık sizi mutlu etmek yerine üzüyorsa bırakmanın daha iyi olacağını ve önünüzde çok aydınlık bir yol olduğunu bilmelisiniz.


Emek verdiniz, çaba harcadınız ama tıkandı, karşılığı gelmeyecek diye düşünmeyin. Karşılığını almanıza çok az bir zaman kalmış, biraz daha sabır gösterebilirseniz, hepsinin geride kalacağı aydınlık bir dönem önünüzde. Duygu durumunuzdan ötürü önünüze yeni gelen fırsatları göremiyor olabilirsiniz demiştim ve bu da sizi sürekli bir mücadele hissinin içine atıyor olabilir. Lütfen fark edin, dışarda mücadele edecek bir durum yok, siz yalnızca kendinize ve yolunuza odaklanın. Bir şeyler değişiyor dönüşüyor, bu konudan kaçmak kendinizi geri tutmak yerine harekete geçin, direkt ve açık olun. İnisiyatifinizi kullanın, bu değişim ve dönüşüme karşı cesur olmanız size yepyeni aydınlık bir dönem getirecek gibi görünüyor.

En yüksek hayrınıza olması dileğiyle :)

5 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör