top of page

BALIK BURÇLARI 1-7 Mart 2021 Haftası Genel Açılım

(Güneş ya da Yükselen Burcu Balık Olanlar)


Bu hafta Balıklar savunma halinde bir bekleyişte olabilir. Bu, daha önce alınmış yaralardan ötürü bilinçaltında oluşan, sanki yeni bir tehdit daha gelebilir korkusundan kaynaklanan bir tedirginlik hali. Bazı konularda temkinli olmak işimize yarasa da her tutum gibi bunun abartılmasının ilerlemelerini engelleyen bir direnme olduğunun farkında olmalılar.


Haftanın teması emek verdikleri bir konuyla ilgili. İşleri ya da ilişkilerinde çabalarının karşılığını bekledikleri görülüyor. Ancak burada yaşanan kalp kırıklıklarını üzüntüleri atlatmakta zorlandıkları, bitmesi gerekeni bitirmeyip geride bırakmadıkları için hayal kırıklığı ve karamsarlığın içine sürüklenmeleri söz konusu olabilir.


Burada içinde bulundukları durum ister içsel ister dışsal bir konu olsun, çabalarının karşılığını almakta gecikildiğini hissediyor olabilirler. Bu nedenle kendilerini bir süredir çaresiz hissetmeleri mümkün. Ancak odaklarını geçmişteki üzüntülerden ve kaybettiklerini düşündüklerinden alıp ellerinde olanlara ve önlerindeki başka fırsatlara dolayısıyla yeni hedeflere çevirdiklerinde çok güzel şeylerin onları beklediklerini görebilecekler. Hâlihazırda sahip oldukları hiç azımsanacak şeyler değil ve kendilerini iyileştirecek güç onlarda var. Korkularına ya da bağımlılıklarına kapılmadan, ümitle, güvenle, sevgiyle ilerlediklerinde tüm zorlukları kolayca yenebilecekleri bir enerjileri var.


En yüksek hayrınıza olması dileğiyle:)

18 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör
bottom of page