top of page

BALIK BURÇLARI Mayıs 2021 Genel Açılım

(Güneş, Ay ya da Yükselen Burcu Balık Olanlar)

Bu ay ailenizde, ilişkilerinizde ya da işinizde mutluluk dolu bir enerji hâkim. Tatmin edici duygular yaşayabilirsiniz. İşinizde başarı ve çalışma arkadaşlarınızla keyifli bir çalışma ortamı görmeniz mümkün. Bir de bu ay geçmişinizde bir zamanı hatırlayabilirsiniz. Hatta eski iş yerinizden bir teklif gelebilir veya bir çocukluk arkadaşınızla ya da eski sevgilinizle/eşinizle karşılaşabilirsiniz. Bazılarınız sonuç beklediği bir süreçte olabilir. Burada adaletli bir şekilde değerlendirme yapmak önemlidir. Yasal süreç olsun olmasın, her iki taraf için de adil ve yeni bir devre başlayacak. Sonuçları, gelen yenilikleri büyük bir anlayışla kabul etmek sizin için iyi olabilir.


Bu yeni dönem artık başlamak üzere bunu bilmelisiniz. Gündeminizde evlilik veya iş olabilir. Buradan beklediğiniz getiri için artık her şey tamamlanmış, mutlu sona ve dolayısıyla yeni başlangıca hazırsınız. Beklediğiniz, hayatınıza girmek üzere. Arkadaşlarınızla ya da yakın çevrenizle bir anlaşmazlık, bir gerilim içinde olan varsa, onlara bu ayın mesajı tamamen kendi içine dönmeleri ve kendilerini dinlemeleri yönündedir. İhtiyacınız olan cevapları kendi içinizde aramalı, durumu sakince analiz etmelisiniz. Bu konuda gerilimi bir an önce bitirmek adına kendinizi ya da başkalarını kandıracak hamleler yapmayın. Kararınızı kendi başınıza verin, sabırlı ve ihtiyatlı olun.


Üzüldüğünüz mutsuz olduğunuz bir alandan ayrılma konusunda tereddütleriniz varsa size verilen mesaj bir an önce harekete geçmenizdir. Bu elbette fevri hareket edin anlamında değildir ancak cesur davranmalı ve kendi yolunuza adım atmalısınız. Çünkü kaldığınız süre boyunca memnuniyetsizliğiniz artıyor ve hayatın size sunduğu yenilikleri de göremeyip farkında olmadan fırsatları kaçırıyor gibisiniz. Hâlbuki yeni gelen teklifler, iş fırsatları ya da ilişkiler fark etmeksizin, iyi değerlendirmeli, akılcı yaklaşımlarla ele almalısınız. O nedenle daha güzel bir yol için gerekiyorsa diğerini geride bırakabileceğinizi görmelisiniz. Kaynaklarınızı ve yeteneklerinizi kullanabilecek durumdasınız. Büyük kazançlar elde edebileceğiniz bir zaman olduğu için, herhangi bir şekilde yalnız kalmaktan ya da desteklenmemekten korkmayın. Maddi yatırımlarınızda da büyük gelirler gelebilir, hayatınızda konforlu bir sürece adım atabilirsiniz. Genel olarak ayın tümündeki ilerlemenizi hayatın getirdiklerini anlayarak ve kabul ederek, derslerinizi alarak, kendi ihtiyaçlarınızı belirleyerek, dolayısıyla da artık iradenizle yön vermeyi amaçlayarak sağlayabilirsiniz.

En yüksek hayrınıza olması dileğiyle :)

15 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör
bottom of page