top of page

BALIK BURÇLARI Nisan 2021 Genel Açılım

(Güneş, Ay ya da Yükselen Burcu Balık Olanlar)

Bu ay sizler için bol bol fırsat enerjilerinin olduğu bir ay. Daha önce ilişkiniz, işiniz, ya da gündeminizdeki başka bir konuyla ilgili bir tereddüt, bir güven sorunu yaşadıysanız şu an bunun geçtiği bir dönem olabilir. Adımlarınız daha barışçıl, daha sevecen daha keyifli gibi görünüyor. Yaşadığınız bir kalp kırıklığı bir üzüntü kökünden çözülüyor artık sizin için bir problem olmaktan çıkıyor. Yine, sevinç duyacağınız şans, mutluluk enerjileri söz konusu.


Belirttiğim gibi öncesinde varsa da artık gerilimler bitiyor, bu ay gündeminizde uzlaşmalar, barışmalar var. Bu hep içinizde hem dışınızda olabilir. Bu ayın size önemli bir mesajı, ne niyetiniz varsa harekete geçmek için iyi bir fırsat olduğu. Fikrinizi hayata geçirebilmenizin çok uygu olduğu ve başarı getireceği, büyük bir tamamlanma getireceği ve yeni bir süreci doğurabileceği şanslı bir zaman sizin için.


Önünüzde yeni bir yol açılabilir, burada cesur olmalı, sürece güvenerek, inanarak yürümelisiniz. Maddi anlamda yine sunulacak ve değerlendirilmesi gereken bir fırsat çıkabilir. Burada haksız rekabete dikkat ederek başkalarını incitmeden hareket etmeye dikkat edin. Bu ay sizin için gerçekten fırsatlarla dolu ve şanslı olduğunuz bir ay. Girişimlerinizde başarılı olabileceğiniz açık o nedenle kendinize güvenin ancak bir konuya dikkat: Seçeneklerin ve fırsatların fazlalığının kafanızı karıştırıp, hayal aleminde kaybolmanıza yol açmasına, bunun getireceği aldanışlara müsaade etmeyin. Ayağınızı yerden kesmeden, seçimlerinizi daha akılcı adımlarla yapmaya gayret edin.

En yüksek hayrınıza olması dileğiyle :)

16 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör
bottom of page