top of page

BOĞA BURÇLARI 1-7 Mart 2021 Haftası Genel Açılım

(Güneş ya da Yükselen Burcu Boğa Olanlar)

Bu hafta Boğa burçları için mutluluk, tatmin duygularının yoğun yaşanacağı bir hafta olabilir. Duygusal deneyimler olabilir. (Yeni aşk, ilişki başlangıçları, annelik, hamilelik ) Genel olarak duygusal olarak yoğunluk yaşayacağınız bir hafta.


Belki bu duygusallığın verdiği etkiden, biraz aldanma konuları gündeme gelebilir. Farkında olmadan başkalarına ya da kendinize açık olmayıp kandırma, kanma gibi bir durum yaşanabilir. Bu durum muhtemelen mevcut bir zıtlaşmadan (kendi içinizde ya da dışınızda) kaçmak adına yapacağınız ama yine de daha fazla mücadeleler getirecek bir durumdur. Karşılaşacağınız durum her neyse burada iyimser kalmanız gerekir ama bu hafta bunda zorlanmanız muhtemel görünüyor.


Akıl ve sezgilerinizi birlikte kullanmak ve bu hafta önünüze gelecek konuları bu şekilde görmek, değerlendirmek ve idrak etmekte zorlanabilirsiniz. Bu durumda vereceğiniz ilk muhtemel tepki, kuşku ve kararsızlık içinde hareketsiz kalmak olsa da bunu bir kez daha düşünün derim. Çünkü bu hafta sizin için maddi manevi anlamda şanslı bir hafta. Harekete geçmek için güçlü ve olumlu mesajlar içeren bir hafta. Özellikle gündeminiz maddi konular ise gelir getirecek bir hafta. Sezgilerinizi ve aklınızı birlikte kullanın ve harekete geçin.


En yüksek hayrınıza olması dileğiyle :)

8 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör
bottom of page