top of page

BOĞA BURÇLARI Mayıs 2021 Genel açılım

(Güneş, Ay ya da Yükselen Burcu Boğa Olanlar)

Bu ay önemli bir karar eşiğinde olabilirsiniz. Ne yaparsanız yapın, -tüm kalbinizle-verdiğiniz bir karar olsun. Hem sezgilerinizden hem aklınızdan beslenin. Bazılarınız hayatında esneklik gösterme, değişen/değişmek üzere olan koşullara uyum sağlama konusunda hassas bir savunmaya geçmiş olabilir. Duygularına fazla kapılmış olabilir. Diğer yandan gerek ilişki, gerekse iş konusunda olsun, içinizdeki gerilimi bitirecek, beklediğiniz huzurlu, mutlu bir bütünleşmeye hazırsınız. Her şey tamamlanmış sadece doğmayı bekleyen bir enerji mevcut. Hak ettiğinizi düşündüğünüz bir fırsatı görüyor ve değerlendiriyor gibisiniz. Konuyu riskleri görerek ama aşırı temkinli olmadan, heyecanınızı da kaybetmeden ele alın.


Önemli mesajlardan biri, işinizde ya da ilişkinizde şüpheli, çekişmeli, güç oyunlarının döneceği bir sürecin söz konusu olma ihtimali. Burada şeffaf olmanız, bu güç oyunlarından uzak durmanız ve yaratıcılığınızı size iyi gelecek alana aktarmanız sizin için daha iyi olacaktır. Başta bahsettiğim duyguları, alınganlıklara çevirmek yerine sezgilerinizi beslemekte kullanın. Gerekirse biraz o alandan uzaklaşın, dinlenin. Ya da etrafınızda sizin fikirlerinize ihtiyacı olan insanlarla temasa geçin, yardımlaşın. Beklediğiniz bir tamamlanma, bir başarı, bir kutlama var gibi. Bu yeni bir alana geçmek, bulunduğunuz yeri terk etmekle ilgili olabilir. Burada ihtiyacınız olan şey bakış açınızı değiştirmek. Bunu da yeniliklere artık gelmekte olan dönüşümlere direnmeyerek, biraz teslim olarak yapmanız mümkün. Gündeminizdeki konu hakkında adeta bilinçlenmeye bir davet var. Önyargılarınızı, korkularınızı bir tarafa bırakın ve kendinize dışardan bakın. Niyetinizi iyi değerlendirin. Gerekirse bir danışmandan destek alın. Yeni bir döneme geçiyorsunuz. Durumunuzu iyi analiz edin. Bu konu sizi ilerletecek, büyütecek geliştirecek.


Yeni ilişkilere ya da yeni görevlere hazır ve heveslisiniz. Bu ay önünüzde bu konuda büyük bir fırsat var. Fırsatlar onları göremediğimizde boşa gider. Bu ay size bu fırsatı görmenizi ve özgüveninizi yeniden duyumsamanızı söylüyor. Tezahürü yüksek bir ay. Bakış açınızı değiştirmeniz gereken konuya bir işaret var burada. Bunu yaptığınız anda hızla gelecek bir haber, ya da gerçekleşecek bir durum söz konusu. İlişki ya da iş anlamında gelecek teklifler olabilir. Yakın zaman sizin için yorucu geçti diye başarısız olmaktan, hüsrana uğramaktan korkmayın. Yeterli tecrübeye sahipsiniz, fırsatı değerlendirin. Kendinizi veya başkalarını bu konuda kandırmayın. Eski korkularla savunma halinde kalıp yeni şansları kaçırmaktansa görünür olun.

En yüksek hayrınıza olması dileğiyle :)

8 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör
bottom of page