top of page

BOĞA BURÇLARI Nisan 2021 Genel Açılım

Güneş, Ay ya da Yükselen Burcu Boğa Olanlar)

Bu ay sizin için biraz gergin enerjiler olsa da önemli bir dönüşüm fırsatı da var. Bu dönemde maddi ya da manevi beklediğiniz bir kazanım var. Daha çok maddi bir getiri, işte yükselme veya bir başvuru kabulü olabilir. Ancak bu beklenti şu an hemen gerçekleşmediği için üzülmüş, sıkılmış olabilirsiniz. Bir şeylerin hemen olmasını istediniz belki de ancak buradaki kaygı ve şüpheleriniz sizi kararsız ve hareketsiz bırakmış görünüyor. Diğer yandan kararsız kaldığınız, gitsem mi kalsam mı, başlasam mı başlamasam mı dediğiniz ve planlar yapmaya çalıştığınız bu konuyla ilgili önünüze hayli önemli bir fırsat sunulabilir bu ay. Fakat burada dikkat etmekte fayda var, bir süredir yaşadığınız gerilim ve sıkıntı sizi umutsuzluğa ve memnuniyetsizliğe itmiş olabilir, elinizde var olanları dahi görmüyor olabilirsiniz. Bu durumunuz lütfen yeni gelen fırsatı görmenize engel olmasın.


Bu ayla ilgili önemli bir noktalardan biri; büyük bir değişim süreci yaşayabilme ihtimaliniz. Bir süredir ya geçmişteki bir halinizi döneminizi özleme daldınız ya da şu an yaşadığınız durumların kökü geçmişe, çocukluğunuza dayanıyor. Oradaki emniyetli bir hal duygusu şu an bunu yeterince yaşayamıyor olduğunuz hissini vermiş olabilir. Önünüzdeki büyük bir düzen değişikliği de bu yüzden sizi önce korkutabilir ancak hayli güçlü, sürekli ve sağlam bir düzeni getireceğini bilmelisiniz. Önünüze çıkacak fırsat sizi çok önemli bir karar aşamasına getirebilir. Kendinizi tutuk hissettiğiniz konu her neyse, (yapmak isteyip yapamadığınızı, engellendiğinizi düşündüğünüz konu) burada hem aklınız hem kalbinizle, sizi üzmeyecek, mutlu edecek bir karara yönelmelisiniz. Kendinizi içinde hissettiğiniz yokluk, eksiklik, sağlam zeminde değilim durumu sürecinizi duraksatıyor olabilir. Buradaki bakış açınızı değiştirmelisiniz. Manevi olarak güçlü olun, bu süreçte bu yokluk bilincine girdiğinizi ve bunu değiştirdiğinizde sürecin tekrar akabileceğini göreceksiniz.


Diğer yandan sizi üzen sıkıntı veren çevreden, kişilerden (illa bir ayrılış olmayabilir bu konuyu sürekli düşünmekten de uzaklaşabilirsiniz) kendinizi uzaklaştırın. Bunu yapacak gücünüz olduğunu fark edin. Bunu yapmanıza egonuz ya da bazı hırslarınız sebep oluyorsa bunları bastırmak yerine kontrol altına almaya çalışın. İçinizdeki niyetiniz, verdiğiniz karar hangi yöndeyse burada destekleneceksiniz gibi görünüyor. Aileniz çevreniz sizinle, sisteme güvenmelisiniz. O nedenle siz de diğerlerine karşı adil ve destek konusunda cömert bir tavırda olun. Niyetinizde yolunuzda dürüst ve açık olun. Saklamak, ne düşündüğünüzü söylememek ve gizlice girişimlerde bulunmak buradaki karşılıklı anlayışı engeller. Hem kendinizi hem başkalarını kandırmış olursunuz. O nedenle önce kendinize açık olun çünkü bu herkes için adil getiriler sağlayacak fırsatların önünü açacak.

En yüksek hayrınıza olması dileğiyle :)

8 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör
bottom of page