top of page

İKİZLER BURÇLARI 1-7 Mart 2021 Haftası Genel Açılım

(Güneş ya da Yükselen Burcu İkizler Olanlar)


İkizler bu hafta hassas ve duygusal bir hissiyat içinde olabilir. Hayallerine dalmış olabilir ve pek ayağı yere basmayan projeler hayaller geliştiriyor olabilir. Başkalarının etkisi altında kalmamaya dikkat etmekte fayda var.


Bu haftaya hâkim olan tema İkizler için gerek ilişkilerinde gerek işlerinde verdikleri emeklerin, çabaların karşılığını almak beklentisi olabilir. Artık meyveler alınacaktır, biraz daha sabırla beklemeye ve çalışmaya devam etmek gerekebilir. Bu konu etrafında İkizleri zorlayacak olan şey kendileriyle uyum içinde olacak hayli önemli bir kararı verebilmek olabilir. Burada durum iyice gözden geçirilmeli. Hem akılcı hem de sezgileri dikkate olarak verecekleri kararın onlar için en iyisi olacağına işaret edilmekte.


Bu zorlu karar aşamasında kendilerini bitmiş, tükenmiş kayba uğramış hissetmeleri olasıdır ancak bir devir bitip yeni bir devir başlayacaktır. Önündeki yeni ışığı görmeli bir seçim yaparak bitmesi gerekeni bitirmelidir. Burada kendini toparlayarak enerjik, cesaretle, samimiyetle atacağı adımlar ona kazanç getirecektir. Korkuya kapılmadan durumunu iyi değerlendirip kendiyle uyumlu bir adım atmalıdır. İkizler için bu hafta genel olarak herhangi bir konuda harekete geçmek, yeni bir şey başlatmak için çok uygundur. Cesaretle, enerji ve ilhamla başlanacak her iş başarılı bir yolda ilerleyecektir.


Özetle, kendinizi huzursuz tepetaklak olmuş hissettiğiniz zamanlar olabilir enerji kaybediyor gibi olabilirsiniz. Ancak bu hafta sizin için enerjik ve canı fırsatlar sunuyor Sağlıklı, bütün ve canlı olmanın, huzurlu olmanın hissini unutmayın. Yeniden toparlanmak için kendinizi dinleyin, gücünüzden vazgeçmeyin, başkalarının sizi tanımlamasına yada sizin adınıza karar vermesine izin vermeyin. İçinde bulunduğunuz durum bir yük gibi gelebilir ama gayretleriniz başarıya ulaşacak. Kendi aklınıza güvenin ve sezgilerinizi göz ardı etmeyin. Kendinize uygun seçimler yapın. Yaşama uyumlanın. Uyumsuz olanları, gösterdiğiniz dirençleri görün ve iradenizden süzün. Atacağınız her adımı önce kendinizle uyumlandırın.


En yüksek hayrınıza olması dileğiyle :)

9 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör
bottom of page