top of page

İKİZLER BURÇLARI Mayıs 2021 Genel açılım

(Güneş, Ay ya da Yükselen Burcu İkizler Olanlar)

Bu ayın hayatınızdaki temaları ne olursa olsun, bunları yüksek bilince güven duyarak, derin bir inançla ilerleyebilirsiniz. Bazılarınız hayatlarındaki yeni yolunda, özellikle maddi konularda yalnız ilerliyor olabilir. Sorumlulukları tek başına yüklenmiş ve kendini bunların altında ezilmiş hissediyor olabilir. Bunları paylaşmak için çaba gösterin. Etrafınızdakilerle daha sistematik bir halde bunları bölüşün. Daha önce yaşadığınız tutukluk halinden çıkmış gibisiniz. Kendinizi engellenmiş hissettiğiniz alanlarda, ilişki ya da finansal konularda bu ay mutlu ve tatmin olduğunuz bir enerji mevcut. Bir gerilimin yaklaşmakta olduğuna dair şüphelere kapılıyor olabilirsiniz. Bunun yerine sezgilerinizle harekete geçirin, gizli kapaklı oyunlara girmeyin. Değişikliklerin getireceklerine açık olun.


Bu ay dikkate şayan bir kazanç söz konusu sizin için. Emek verdiğiniz bir iş, proje olabilir, miras konuları olabilir veya yaratıcılığınızı üretkenliğinizi kullanacağınız bir konuda açılacak yen kapılar olabilir. Birden fazla şeye odaklanmaya çalışıyorsanız, hayallerin içinde kaybolmanız, aldanmanız mümkün. O nedenle bu ay sizi akılcı davranmaya, gerektiğinde kesin kararlar vermeye davet ediyor. Yaptığınız onca hesaba kapılmayın. Niyetinize odaklanın analizler yapın. Diğer yandan, üzerinize aldığınız fazla yüklerden dolayı oluşan korkularınız, sizi uyutmayan kaygılarınız belki geçmişe ilişkin pişmanlıklarınız olabilir. Bunlar vicdani bir konu ise, utanç kaynaklı ise bununla yüzleşin ki çözülüp bitsinler. Değilse önünüzde maddi ve manevi emniyetli bir zamanın geldiğini, kazançlı çıkacağınızı bilin. Sürecinize güvenerek korkuları kenara bırakın.


Gerek işinizde gerekse ilişkilerinizde çok olumlu gelişmeler sizi bekliyor. Uzun ve zahmetli bir yolda ilerlemiş olabilirsiniz ama ufukta ümit verici olaylar var. Sağlam bir zemin var. Adımlarınızı bunu bilerek atın ve bu yolda yardımlaşmayı, hem manevi hem de maddi açıdan başkalarına karşı destekleyici olmaya da özen gösterin. Mutluluk, aile, romantik ilişkileriniz başta olmak üzere yeni iş girişimi fırsatlarınızda da içten olun. Elbette her şeyi tozpembe görecek kadar düşsel yaklaşmayın ama iyi niyetli, sevecen ve barışçıl yaklaşarak, kaygılarınızı bir kenara bırakmanız sizin için daha iyi olacak. Mevcut bir ilişkiniz varsa bunun bir sonraki aşamaya geçtiği, aile kurma arzusunda olduğunuz bir ay olabilir. İşinizde ise göstereceğiniz çalışkanlık, disiplin ve sabırla hayli verimli, üretken bir süreç sizi bekliyor. Yine burada, fazla sayıda hayalinizin içinde kaybolmamaya ve tek bir şeye odaklanmaya dikkat edin.

En yüksek hayrınıza olması dileğiyle :)

8 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör
bottom of page