top of page

İKİZLER BURÇLARI Nisan 2021 Genel Açılım

(Güneş, Ay ya da Yükselen Burcu İkizler Olanlar)

İlk olarak şunu söylemeliyim ki, bu ay hayatınızda önemli değişikliklerin yaşanması söz konusu olabilir. Yani her ne kadar günlük meseleler gibi görünse de bu ay gelecek deneyimler, yaşam yolunuzda, kişisel gelişiminizde önemli etkilere, katkılara sahip gibi görünüyor. Nisan ayının sizin için genel enerjilerine bakarsak; muhtemelen yeni başlanan işlerde, girişimlerde biraz fazla harekete geçip, fazla sorumluluk almışsınız gibi. Yapamayacağınızdan değil ancak önünüzü göremeyecek kadar yüklenmek size pek de iyi gelmeyecektir. Bunlar hem maddi konularda hem de manevi konularda olabilir. Para kazanmakla ilgili hayalleriniz beklentileriniz olabilir. Muhtemelen bu konularda biraz fazla yüklendiniz. Bu arada yine maddi konular ya da aile içi konularda zıtlaşmalar gerginlikler yaşayanlarınız varsa, bu ay uzlaşma, anlaşma enerjisi hâkim, gerilimler bitiyor.


Bu ayla ilgili bilmeniz gereken önemli noktalar; o kadar güzel ve sizin için bir noktadasınız ki, maddi manevi büyük bir başarının, doyumun, mutluluğun gelmesi için her şey tamamlanmış adeta. Bir doğumun eşiğindesiniz diyebilirim. Önünüzde yepyeni ve güzel bir dönem, bir yol başlıyor. Elbette yeni bir yolun açılabilmesi için eskinin kapanması gerek. Ama bu sizi korkutmasın, mevcut düzeniniz konfor alanınız değişebilir ancak bilin ki bu artık size hizmet etmediğinden. Hatta size acı veren, üzüntü veren bir durumun bitmesi söz konusu gibi görünüyor. Bu yeni yola karşı cesur, iyimser ve inançlı olun. Geçmişi geçmişte bırakın, yüklerinizi geride bırakın ve ilahi düzene güvenerek karşılayın yeni dönemi. Çünkü yolunuzda olgunlaşma ve büyük bir bolluk, bereket görünüyor.


Yine belirtmekte fayda var, sezgilerinize kulak vermenin, kadersel olan konuları kabullenmenin sizi önemli bir eşikten geçireceği yerdesiniz. Maddi ya da manevi değişen sürece karşı iyimser olun, iç sesinizi duymaya çalışın ve hayrınıza olduğunu kabullenin. Bu aşamada zihninizin gerilimleri değil, ruhunuzun sesini dinlemek iyi gelecek. Çünkü bu süreç size güzel mutluluklar getiriyor, verimli, üretken, kazançlı bir alan sunuyor. Azim, dayanıklılık ve sabırla yürümenizin iyi olacağı bir tamamlanış var önünüzde.

En yüksek hayrınıza olması dileğiyle J

12 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör
bottom of page