top of page

Jean Adrienne'ın Arınma Sistemi (JAAS)


Bu teknik, psikolog ve eğitmen Jean Adrienne’in 2002 yılında sezgisel olarak gelen bilgilerle oluşturduğu bir sistemdir. İç benlikle konuşulması esasına dayanarak çalışmak istediğiniz konunun öz noktalarına temas etmekte ve ilgili konudaki blokajlar konusunda her teknikte olduğu gibi, kişinin hazır olduğu kadar arınmalar gerçekleştirebilmektedir.


Yaşadığımız durumları kolay ve huzurlu bir şekilde geride bırakabilmemizi sağlayan bir arınma yöntemidir. Şimdiki yaşamımızı doğrudan etkileyen konuların saptanıp çözülmesine yardımcı olur. Bilinç düzeyinde ve bilinç dışında taşıdığımız olumsuz inançlar, kendimize koyduğumuz yasaklar, yadsınan, reddedilen yetenekler, yanlış davranış kalıpları veya bahaneleri görebilmemizi sağlar. Bunların kaynağı bizle ilgili olabileceği gibi; farklı konular veya kişilerle oluşmuş enerji dolanıklıkları da olabilir. Nihayetinde amaç bundan arınmaktır.


Bu sistem ile, yaşamımızın bir sorun hissettiğimiz veya istediğimiz gibi gitmeyen belirli bir alanındaki konuların, fiziksel, duygusal veya zihinsel rahatsızlık veren durumların, çeşitli korkular/fobilerin çözümlenmesi mümkün olduğu gibi; hayvanlar, mekânlar, eşyalar üzerinde de çeşitli enerjisel arınmaların sağlanması mümkündür.Zeynep Gökçe

Jean Adrienne Arınma Sistemi Sertifikalı Uygulayıcısı

15 görüntüleme0 yorum
bottom of page