top of page

KOÇ BURÇLARI 1-7 Mart 2021 Haftası Genel Açılım

(Güneş ya da Yükselen Burcu Koç Olanlar)

Bu hafta Koçlar aşırı yüklendikleri yüklerin, sorumlulukların altında ezildiklerini hissedebilirler. Belki fazla cesaretle ama hesapsızca üste alınmış görevler onları yormuş ve önlerini göremez bir halde zar zor ilerlemelerine ve yorgun düşmelerine sebep olmuş olabilir.


Bu haftanın teması Koçlar için zaferinin, çalışmasının, başarısının görülmesi olabilir. Ancak burada sabır göstermekte, biraz soğukkanlı kalmakta, sürece güvenmekte zorluk çekmiş, sorumluluk alma konusunu abartmış olabilirsiniz. Bu güvensizlik ve yorgunlukla başarısızlığa uğrama korkusu üstünüze çökmüş, sürekli bundan endişe duyuyor olabilirsiniz.


Haftanın size en önemli işareti ve bir nevi uyarısı, durmanız ve dinlenmeniz gerektiği. İşlerinizi yavaşlatın, delege edin ve mümkünse azaltın. Rahatlamalısınız, biraz oluruna bırakmalı ve size en uygun yöntemi seçerek (meditasyon, terapi, tatil vs.) içinize dönmeli ve dinlenmelisiniz. Enerjinizin bu denli tükenmesi yıpratıcı sonuçlar doğurabilir.


Genel olarak hedeflerinizin ve bunların uğrunda harcadığınız enerjiyi iyi değerlendirin. Bir eleme yoluna gitmeniz gerekebilir. İçinde bulunduğunuz durumun varlıklarını görün ve bunların değerini bilin. Bitmesi gereken, hayatınızdan çıkması gereken sizi yoran şeylerle bağınızı kesin ki yeniliklere yer açılsın. Sürece güvenin ve rahatlayın.


En yüksek hayrınıza olması dileğiyle :)

9 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör
bottom of page