top of page

KOÇ BURÇLARI Mayıs 2021 Genel açılım

(Güneş, Ay ya da Yükselen Burcu Koç Olanlar)

Hayatınızda şu an biraz yavaşlamış, durgunlaşmış bir konu varsa bu ay çark dönmeye başlıyor ve yeni bir dönem geliyor sizin için. Bu konu sıradan bir konu değil. Burası önemli. Sizin müdahalenizden ziyade kadersel temaların çalıştığı bir konu. Büyüten, geliştiren, olgunlaştıran bir döneme giriyorsunuz. Bunun yanında gerilim yaşadığınız bir konu varsa sanki bunu hemen çözümlemek adına belki başkalarını ama tabii ki önce kendinizi kandırır şekilde adımlar atmışsınız ya da bunu düşünüyor olabilirsiniz. Ayrıca bazılarınız için çok verimli bir ay. Yeni şeyler yaratabileceğiniz, üretken olabileceğiniz bir ay. İlişki anlamında yeni yakınlaşmalar, iş anlamında yeni ortaklıklar getirebilir.


Bu ay bilmeniz, görmeniz gereken önemli noktalar var. Ailevi anlamda veya iş anlamında zor deneyimlerden geçmişsiniz ama bu ay bu deneyimler size önemli fırsatlar olarak geliyor. Hem olumsuz deneyimleri aşma, bağımsızlaşma anlamında hem de bilgelikle yeni ilişkiler kurabilme anlamında mutluluk, sevgi bolluk bereket getirecek fırsatı dikkatinizden kaçırmayın. Gerilim yaşadığınız konu her neyse yukarda söylediğim gibi kendinizi kandırarak çözmeye çalışmak yerine harekete geçin ve sizi üzen alanı geride bırakın. Zaten hazırsınız, yeni yollara çıkmak için ihtiyacınız olan her şeye sahipsiniz. Tek yapmanız gereken içinizdeki zıtlıkları dengeleyebilmeniz. Bir de bunca zaman uğraştığınız emek harcadığınız bir konu var gibi. İlişki veya iş de olsa emeklerinizin karşılığını bekliyorsunuz. Burada sizi gerecek, sinirlendirecek bir haber gelebilir. Duygusal yaklaşıp saldırıya geçmek yerine ihtiyatlı olun. Hızlı karar alın ve akıllıca hamleler yapın.


Her ne kadar gerileceğiniz bir haber gelme ihtimali olsa da bu işten sizin kazançlı çıkacağınız açık. Emek vermeye, özen göstermeye devam edin. Önünüzde sizi bekleyen çok ciddi bir kazanç var. Harekete geçme, size iyi gelmeyen alandan gitme konusuna gelince, burada lütfen konuyu adil bir şekilde değerlendirin. Herkes hak ettiğini görecek ama siz önce kendinize adil olun. Kendi kendinizin hareketini kısıtlamışsınız. Bu sizi dondurmuş adeta. Hâlbuki gidebilirsiniz, yeni bir yol için önünüzde bir engel yok. Tasarladığınız yenilikler için zemin oluşmuş, güven vadeden süreç işlemeye başlamış bile. Bu süreçte sorumluluk alın evet ama abartmayın, her şeyi kendiniz yüklenmeden, paylaşarak, önünüzü görerek, vizyonunuzu geliştirerek ilerleyin. Bu ay her ne konuda olursa olsun, kararlarınızı aklınızla ve sezginizle birlikte verin, iyice gözden geçirin, içinize sinen, size iyi gelen yolu seçin.

En yüksek hayrınıza olması dileğiyle :)8 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör
bottom of page