KOÇ BURÇLARI Nisan 2021 Genel Açılım

(Güneş, Ay ya da Yükselen Burcu Koç Olanlar)

Bu ay büyük ve önemli bir değişimden, dönüşümden geçmeniz mümkün.

Genel enerjilere bakarsak, gündeminizde olan gerilimli bir bekleyiş olabilir, maddi veya manevi kayba uğrama korkuları görünüyor. Kaygı ve şüphe içinde sizi hareketsiz bırakan konu her neyse artık bunu bırakmanın vaktidir. Egonuzla ya da kontrol ihtiyacınızla değil, yaratıcılığınız ve farkındalığınızla konuya bakmaya çalışın. Artık sizi üzen ne varsa (ilişkiler, aile içi temalar, sorunlu bir iş ortaklığı vb.)artık bırakılmalı ve yola devam edilmelidir.


Kendinize, manevi gücünüze güvenmenizin, sevgi ve anlayışa yer vermenizin iyi olacağı bir ay. Yüklendiğiniz tüm o yüklerin altından çıkabilir, içinizdeki zıtlıklarla barışarak tüm zorlukların üstesinden gelebileceğinizi bilmelisiniz. Aile içi konularda özellikle kendinizi bir rekabet ortamında hissediyor olabilirsiniz, bir şeyleri ispat etmek durumunda kalmak tartışmalar yaratabilir, bunlardan kaçmayın, ancak hoşgörüyle, sonunu düşünerek davranmayı da atlamayın. Sürece güvenmek, bazı yaşanmışlıkları geçmişte bırakarak iyi niyetler yürümek sizin için iyi olacak.


Başta da dediğim gibi önemli bir dönem başlayabilir bu ay, eskinin bitip yeninin başlayacağı bu ayda, bu değişime direnmemek, onunla birlikte akmak, dönüşüme karşı koymamak size çok güzel, mutlu, sevgi ve huzur dolu bir dönemi getirebilir. Bu ay kendi içinize dönmeye çalışın, içinizdeki, kendi hayatınızdaki sürece, ilerleyişe bakın. Kendinizi aydınlatmaya çalışın, hayatla ilgili, beklentilerinizle, yüreğinizle ilgili ne varsa bunları keşfetmek size önemli uyanışlar sunacaktır.

En yüksek hayrınıza olması dileğiyle :)

16 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör