KOVA BURÇLARI 1-7 Mart 2021 Haftası Genel Açılım

(Güneş ya da Yükselen Burcu Kova Olanlar)

Bu hafta Kovalar aydınlanmış, yenilenmiş hissediyor. Zihinlerinde adeta suyun bolluğu bereketi var. Duygusal olarak mutlu ve sevgi dolu bir hafta onlar için. Bu hafta girişimci olabilecekleri ve yenilenebilecekleri bir hafta.


Haftanın konusu emeklerinin, çabalarının karşılığını çok güzel bir şekilde alacaklarına işaret ediyor, biraz daha sabır, çok çok az kalmış. Bu süreçte eleştirici olmamalı, fevri kararlar almamalılar ancak kesin, net kararlar vererek ilerlemeliler. Olası zıtlaşmalara karşı sakin kalmalılar. Zaten hafta bu gibi ortamlarda onların kendi içlerine bakmalarına işaret ediyor. Sakin bir şekilde kendilerini anlamaya çalışacakları, mantıklı çözümler için önce kendilerini detaylıca analiz edebilecekleri ve ihtiyatlı bir şekilde ilerleyebilecekleri bir hafta.


Bu şekilde davrandıkları sürece onlara gelen büyük başarılar, maddi manevi verimli kazançlar var. Planlarını akıllıca yapmalılar, özenle çalışmalılar, karamsar olmadan ve temkinli olmayı abartmadan hedeflerini kendilerine göre belirleyerek disiplinle adım adım yol alabilirler.

Genel olarak bu hafta Kovalar için akıl ve irade gücünün birleştirilerek ilerleyeceklerine de işaret ediyor yeter ki kendilerini, kendilerine inanarak ortaya koysunlar. Değerlerinin farkında olarak, kendi değerleriyle yaratarak amaçlarıyla uyumlanabilirler İstediklerinin bilinçli bir şekilde tezahür ettirebilirler. Bunun yanında evrenin sonsuz potansiyellerini farketmeliler, tek bir çözüme odaklanmamalılar.


En yüksek hayrınıza olması dileğiyle :)


9 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör