top of page

KOVA BURÇLARI Mayıs 2021 Genel Açılım

(Güneş, Ay ya da Yükselen Burcu Kova Olanlar)

Bu ay sizin için bu açılımla gelen tüm tavsiyeleri esasında kaderin getirdiklerini ve ihtiyaçlarınızı anlayarak, dolayısıyla da irade ve inisiyatifle ele alarak yerine getirebilirsiniz. Bu dönemde bazılarınız için iş veya ilişki temalarında tamamlanma enerjisi var. Kutlama ve bunların keyfini sürebile adına iyi bir dönem görünüyor. Bir anlamda içinizde yeni fırsatları keşfetmiş, geçmişin kayıplarını bırakmış ve yeni kararlar da vermiş olabilirsiniz. Yine bu dönem, iyimser bir enerjidesiniz, size gelen duygusal tekliflere veya barışçıl yaklaşımları iyi niyetli ve teşekkürle kabul edebileceğiniz bir enerji var. Bir takım –özellikle iş fırsatları- nı değerlendirirken beklediğiniz olmamış ve üzülmüş olabilirsiniz ama bunu en azından size iyi gelmeyecek bir konunun/ilişkinin bitirilmesi olarak görmelisiniz.


Bu dönemde fark etmeniz, bilmeniz gereken önemli noktalardan biri, istikrarlı ve emniyetli bir ortamın önünüzde olduğu. Bu yatırım yaptığınızın bir işin hayli kârlı getirici olabileceği gibi, evlilik aile temalarında göreceğiniz büyük destekler de olabilir. Eğer bu aralar bir şeyleri kaybetmiş duygusunda ve hayatlarından eksik ve kendini enerjisiz hissedenleriniz varsa bu tam olarak onlara bir cevap niteliğinde gelmiş. Bunun yanı sıra bir süredir, bir konuda mücadele içindeyseniz, birileriyle savaş halindeyseniz veya hukuki süreçlerin içindeyseniz, bunun sonucu sizin istediğiniz gibi bitmeyecek olabilir. Burada elinizden geleni yapmışsınız siz, artık sizin iradenizde değil bu konu. Yeniden özgür hissedebilmek için bir fırsat adeta. Bu konuya bir çizgi çekin ve geride kalsın. Sizin için ufukta yepyeni bir dönem var. Diğer yandan bu ara duygularınıza fazla kapıldığınız, hayallerinize fazla daldığınız bir konu varsa (daha çok işiniz olabilir) biraz daha gerçekçi bir anlayışa geçmeniz, biraz daha sabırlı ve dayanıklı olmanız sizi çok büyük kazançlara, sürekliliğe ve tatmine götürecek gibi görünüyor.


Sizi üzmüş olan neyse, ilişki, iş, çevre vb. burayı artık geride bırakmanız ve kendi yolunuza gitmeniz önünüze büyük bir mutluluk fırsatı çıkarabilir, bunu değerlendirmenin vaktidir. Anılarınıza daldığınız ve özlemini duyduğunuz bir takım konular varsa (ki bu muhtemelen şimdide yaşadığınız bir umutsuzluk kaynaklı geçmişte yaşadığınız bir mutluluğu hatırlama olabilir) burada sezgilerinizi dinleyin. Gerçeklerden, şimdiden kopup, o anılara takılmak yerine kendinizi ve beklentilerinizi keşfetmeye çalışın. Eğer olur da bugüne kadar bir şekilde bastırılmış korkular veya farklı temalar bilinçaltınızdan su yüzüne çıkarsa bunlarla cesaretle yüzleşmek, yolunuza ve olacaklara güvenmek, iyimser yaklaşmak size bu dönemde çok iyi gelecektir.

En yüksek hayrınıza olması dileğiyle :)

10 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör
bottom of page