top of page

KOVA BURÇLARI Nisan 2021 Genel Açılım

(Güneş, Ay ya da Yükselen Burcu Kova Olanlar)

Bu dönem, ayı anda birkaç farklı işi yürütmeye çalışıyorsunuz gibi görünüyor. Zıtlıkları, dalgalanmaları şu anda dengeleyebilseniz de bir karar verme ihtiyacı doğabilir. Bu ay ayrıca bir tamamlanma enerjisi söz konusu. Yaptığınız bir girişimde görünür olma, kendine güvenme, hakimiyet oluşturma, yaratıcılığınızı kullanma konularında bir tamamlanma var. Artık yeni bir süreç doğabilir. Çok yeni bir girişiminizde, duygusal bir başlangıç veya bir proje olabilir, ilk anda beklediğiniz karşılığı alamamış olabilirsiniz ve bu sizi biraz üzmüş olabilir. Ancak bu büyük bir kayıp değil sizin için, bunu geride bırakabilirsiniz.


Bu ay ilişki anlamında sağlam bir birliktelik ya da iş anlamında çok şeyler vadeden bir ay olabilir sizin için. Burada dayanıklı, çalışkan, mantıklı ve sabırlı olmalısınız. Niyetlerinizi adımlarınızı iyi değerlendirerek, analiz ederek uzun vadeli sonuçlar bekleyebileceğiniz bir yol var önünüzde. Aynı şekilde aslında yapmam gerekiyor ama.. diyerek ertelediğiniz konuların gerçekleşmesi için güzel olanaklar karşınıza çıkabilir. Süregelen ilişkinizde çözülmemiş bir konunun çözülmesi için güzel bir fırsat olabilir. Bir planınız, bir yatırımınız için teşvik fırsatları doğabilir. Muhtemelen bu konularda, güzel fırsatlarla ilgili önemli bir karar aşaması getirebilir size bu ay. Burada hep aklınızı hem kalbinizi kullanarak, kesinlikle size mutluluk vereceğini düşündüğünüz, ruhunuza yolunuza aykırı düşmeyecek bir yönde karar vermelisiniz.


Önünüzdeki tüm bu deneyiler için kaygıya ve kararsızlığa kapıldığınız anlar var gibi görünüyor. Muhtemelen gücünüzü yadsıyorsunuz. Ama bundan şüphe duymamalısınız. Sezgilerinize güvenin, gücünüze güvenin. Bir şey sizi mutu etmediği, sıkıntı verdiği için bu kararsızlığı yaşıyorsanız ve süreciniz duraksıyorsa burada hemen bir değişiklik yapabilirsiniz. Bazı şeyler dışardan göründüğü gibi olmayabilir. Yeni bir bakış açısı geliştirerek baktığınızda size hizmet etmeyen girişimleri bırakabilirsiniz. Vermeniz gereken kararlar öncelikle sizin için adil olmalı bunu unutmayın.

En yüksek hayrınıza olması dileğiyle :)

11 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör
bottom of page