top of page

OĞLAK BURÇLARI 1-7 Mart 2021 Haftası Genel Açılım

(Güneş ya da Yükselen Burcu Oğlak Olanlar)


Oğlak burçlarının içlerine döneceği bir hafta olabilir. Mantıklı bir arayış için, kendi içlerine baktıkları ve durumları sakince adım adım analiz ettikleri bir durumdalar.

Haftanın konusu onlar için bir savaş, bir mücadele ortamını gösteriyor. İlişkilerinde ya da işlerinde konu her neyse sonuçları iyi planlanmadan yapılacak saldırgan hamlelerin avantaj getirmeyeceği, zafer gibi görünen potansiyeller olsa da bunların sonradan yenilgiye dönüşmesinin büyük ihtimaller dâhilinde olduğu açık. Burada Oğlakların zorlanacağı konu gerekli yerde yenilgileri kabul etmek ve ilerlemek gibi görünüyor. Gerekirse yakınlarından destek alarak, objektif ve dengeli bir kararla daha sakin ve huzurlu bir ortama yol almaları mümkün. Burada hemen kendilerini tek başına kalmış ve bir mücadelenin içinde hissetseler de dışardan bakıldığında gerçek mücadeleyi kendi kendiyle yaptığını görmelidir.


Bu hafta onların bu konulardaki farkındalıkları için şanslı bir hafta. Kendilerini farkedip, anlayıp, hem kendilerine hem dışarıya dürüst olmayı deneyimleyebilirlerse büyük bir rahatlamanın ve huzurun yaşanacağı aşikâr. Dışarıdan verilmek istenen desteklere iyi niyetli bakabilmeliler. Aynı şekilde kendilerini ve durumu daha iyimser ve sevgiyle değerlendirebilmeliler. Nitekim haftanın enerjisi onları iyi ve dürüst iletişimlere yönlendiriyor. Geçmişte duygu ve düşüncelerini ifade etmek konusunda zorluk yaşadılarsa da şu an buna gerçekten ihtiyaçları var. Bu arada gerçek iletişimin kendimizle nasıl konuştuğumuzu da kapsadığı unutmamalılar.

En yüksek hayrınıza olması dileğiyle:)

6 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör
bottom of page