top of page

OĞLAK BURÇLARI Mayıs 2021 Genel Açılım

(Güneş, Ay ya da Yükselen Burcu Oğlak Olanlar)

Bu ay tüm yapacaklarınızda olması gereken tutum anlayış ve hoşgörüyle hareket etmek olmalıdır. Cesaretinizi, egonuzla ve tutkularınızla olan barışla tezahür ettirmelisiniz. Bir süredir emek verdiğiniz konunun karşılığını bekliyor gibisiniz, süreçte belki bir duraksama olmuş ancak bu daha çok sizin savunmaya geçip ilerlemeye kendinizi bırakmayışınızdan olabilir. Gelecek bir tehdit var gibi tetikte bekliyor olabilirsiniz. İçinde hissettiğiniz gerilimli konu neyse, çok hızlı bir şekilde çözülebilir bu ay ve korkmayın, herkes için en adaletli olacak şekilde çözümleneceği görünüyor. Duygusal anlamda çok yüklenmişsiniz de önünüzü göremiyor gibisiniz. Tüm sorumlulukları almışsınız ama bu sizde bir yorgunluk yaratmış olabilir, bu konuya dikkat edin. Her şeyi siz yüklenmeyin.


Bazılarınız için bu ay ilişki konusunda büyük bir olumlu gelişme olabilir. Aşk hayatınızda bir süredir emek verdiğiniz, beklediğiniz, özverili davrandığınız ilişki size büyük bir mutluluk yaşatabilir. Diğer yandan aklınızda bir girişim, herhangi bir şeye başlama konusu varsa bu ay evren size –tam zamanı!-diyor. Harekete geçmeniz sizin için çok iyi olabilir. Gelecek vadeden bir ilişki veya başarı getirecek bir iş girişimi olduğunu bilmelisiniz. Riske atmaktan korktuğunuz bazı şeyler var gibi bir yandan. Elinizdekini kaybetmemek adına yeniliğe direniyor olabilirsiniz ama ayın mesajı çok açık: Dengeye gelmelisiniz. Uyumlanmayı bilmeli, yapmak istediklerinizle davranışlarınızı tutarlı hale getirmelisiniz.


Önünüzde kabuğunuzu kırıp hayatın tadını çıkarabileceğiniz bir dönem var. Niyetleriniz neyse, kendinize güvenerek ve emin yaklaşımlar sergileyin. Söz konusu ilişkinizse de, işinizse de her şeyin belli bir düzene girmesi yakın, kutlamalar olabilir bunların tadını çıkarmaya bakın. Bu ayın önemli bir konusu sizin için bir bilinçlenme, bir aydınlanma yaratacağı konusu. Haliyle bir değişim dönüşüm getirecektir. Yeni bir döneme giriyorsunuz, her konuda olumlu olacak sizin için. O nedenle daha bilinçli, daha etik hareket etmelisiniz. Yeniliklere kendinizi kapatarak, korkarak tutunduklarınızı bırakmanın tam zamanı. Oğlak arketipine ne kadar zor gelse de değişen koşullara karşı biraz esneklik gösterebilmesi, uyum sağlaması gereken bir dönem.

En yüksek hayrınıza olması dileğiyle :)

10 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör
bottom of page