top of page

OĞLAK BURÇLARI Nisan 2021 Genel Açılım

(Güneş, Ay ya da Yükselen Burcu Oğlak Olanlar)

Bu ay sizin için bir tamamlanma enerjisi var. Muhtemelen yeni başladığınız bir ilişkiniz, işiniz veya başka bir niyetinizin ilk karşılığını alıyorsunuz ve bir sonraki aşamaya dair umutlu bir durum var. Ancak bazılarınız için aldıkları sorumluluklar konusunda bir kaygı ve kararsızlık hissiyatı oluşmuş olabilir. O da bir sonraki adımda ne yapacağınızı bilmemenize ve yorgun düşmenize sebep olabilir. Bu noktada durmalı ve kendinizi dinlemelisiniz. Sezgilerinize kulak verin, onları fazlaca göz ardı etmiş olabilirsiniz bu dönemde. Muhtemelen görmediğiniz farketmediğiniz noktaları görebileceksiniz.


Zaten gerek ilişkiniz olsun gerek bir projeniz olsun, bunu değerlendirmeniz ve detaylıca analiz etmeniz gereken bir zamandasınız. Bu fırsatın iyi bir kazanca dönüşmesi için elinizdeki bazı şeylerden vazgeçmeniz gerekebilir ama bu sizi tedirgin etmesin. Çünkü belli ki bunlar artık sizi tatmin etmeyen şeyler. Geride bırakıp yeni başlangıçlarınıza yürüyebilirsiniz. Buradaki hevesinizi girişkenliğinizi, iyimser tutumunuzu kaybetmeyin ama bu canlılık sizi çok aceleci ya da saldırgan girişimlere sokmasın, risklerinizi iyi değerlendirerek yol alın. Siz elinizden geleni yaptıktan sonra bir bekleme süreci olacak gibi görünüyor. Bu sizi endişelendirmesin. Yeni bir yol açılıyor ve sizin müdahale edemeyeceğiniz durumlar da olabilir. Bunu kabullenmek ve sakin kalıp beklemek, gelecek olanı anlayış ve kabulle karşılamak iyi olacaktır.


Henüz başlangıçta olunduğu için daha uzun bir planlama, hedefi gözden geçirme iyi olabilir. Elde edeceğiniz maddi manevi kazanım beklentinizi iyi değerlendirin. Burada şüphe, karamsarlık ya da korkuya kapılmanız muhtemel ama önünüzde güzel bir yol var. Kendinizi eski alışkanlıklarınıza bağlı hissetmeyin ve sizi mutlu etmeyecek adımlar atmamaya dikkat edin. Sıkı sıkıya elinizdekilere tutunmak, inatlaşmak ya da strateji konusunda sabit fikirli olmak burada size iyi gelmeyecek. Yeni bir bakış açısı edinerek adımları değerlendirmelisiniz. Sürece güvenin.

En yüksek hayrınıza olması dileğiyle :)

6 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör
bottom of page