top of page

YAY BURÇLARI 1-7 Mart 2021 Haftası Genel Açılım

(Güneş ya da Yükselen Burcu Yay Olanlar)

Yaylar bu hafta kendilerini cesur ve girişken hissedebilir. Bunun yanında biraz ani kararlar verme, detayları hesaplamadan adım atma gibi aceleci davranışlar sergileyebileceği de bir hafta olabilir. Haftanın Yaylar için konusu büyük değişimler (iş/ilişki/kişisel gelişim). Yeni bir düzenin gelebilmeleri için eski düzenin bozulması temaları haftaya hâkim. Derin bir değişim var. Farkında olsunlar ya da olmasınlar, kendilerini içine hapsettikleri ama artık onlara bir fayda saplamayan hizmet etmeyen yapıların bozulması gündeme gelebilir. Bu onları korkutmamalı çünkü gelişmelerine ve daha iyi bir yola çıkmalarına öncü bir değişimdir.


Ancak Yaylar bu değişime uyum sağlamakta zorluk çekebilirler. Gerilimler ve duygusal patlamalar olabilir. Anlaşmazlıklar isyanlar onları üzücü bir alana sürükleyebilir ama bitmesi gerekenin bitmesine izin vermeleri onları çok rahatlatacaktır, çelişkilerini sonlandıracaktır. Onları bir aydınlanmaya ve adeta olanı kutlama hissine götürecektir.


Burada dikkat etmeleri gereken maddi manevi her yükü yüklenmemeleri, dolayısıyla bunun altında ezilecek hale gelmemeye dikkat etmeleridir. Yaşamlarındaki duygularını amaçlarını netleştirmeliler. Zor tecrübeler yaşandıysa da artık kendilerini daha iyi ifade edebilir duruma geliyorlar. Olması muhtemel bu büyük değişim onları yeni bir zemine taşıyacağından bu noktada verecekleri kararlara dikkat etmeliler. Hem akıllarıyla hem kalpleriyle birlikte bir karar vermeliler. Sırf değişime direnç göstermek adına, bağımlılıklara olan eğilimlerini bırakmalılar. Duygusal kaoslara kapılmak yerine artık huzura yer açma zamanı.


En yüksek hayrınıza olması dileğiyle :)

9 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör
bottom of page