top of page

YAY BURÇLARI Mayıs 2021 Genel Açılım

(Güneş, Ay ya da Yükselen Burcu Yay Olanlar)

Bu ay genel olarak hayatınızda biten, giden, değişen dönüşen şeyler, sizleri yeni ve sağlam yapılara, düzenli ve sürekliliği olan zeminlere götürebilir. Her adımınızı bunu göz önünde bulundurarak atabilirsiniz. Bu ay önünüze gelebilecek bir iş, ilişki ya da maddi bir getiri fırsatında, ya da yapacağınız bir girişimde sizi engelleyen bir enerji olabilir. Bu dışardan değil kendi içinizde olan bir korku ya da bağımlılığınızdan kaynaklanabilir. Sizi melankoliye sürükleyen bir konu varsa, ya da size zarar verdiğiniz düşündüğünüz bir ortam/birileri varsa, sizi hangi tarafınızla yüzleştirmeye çalıştırdıklarını anlamaya çalışmanız bu engellerden kurtulmanıza fayda sağlayabilir. Aileden bir miras ya da bir destek bekleyenleriniz var gibi. Emek harcadığınız sizin de geliştirdiğiniz bir aile işi de olabilir. Bir miktar daha sabredin, karşılığı çok yakın görünüyor. Kimilerinizin bu dönem bilinçaltında bastırdığı bazı şeyler su yüzüne çıkabilir. Bunlarla yüzleşmek konusunda sıkıntı yaşıyor olabilirsiniz ama sürece güvenebilirseniz, artık sizi üzen tarafta kalmadan kolaylıkla yeni sulara geçebilirsiniz.


Esasında dışardan engellenmediğiniz, kendi elinizi kolunuzu bağladığınız konular var. Bunların sebebi yine içinizdeki derin korkulara ve gölge taraflarınıza dayanıyor olabilir. Bunların size ait olduğunu farketmelisiniz. Dışarda size engel bir durum yok. Gerekirse bazı kararlar almalısınız. Bir takım bitişleri getirecek bile olsa, korkulardan ötürü sizi bir şeylere bağlayan (bağımlı hale getiren) bağları kesip atacak kararlar…Bunların getireceği yeni durumlara uyum sağlamada da endişeleriniz olabilir. Yenilikler sizi ürkütebilir. Ama size bu ayın işaret ettiği bu konuda hayli ümit vadeden güzel bir geleceğin sizi beklediği. Biraz olsun iyimser hissedebilmeye çalışın. İhtiyaç duyarsanız bu konuda belki de bir danışmanlık (astrolojik veya tercih edeceğiniz farklı bir rehberlik) almak size iyi gelecektir.


Bu ayın size bir diğer önemli mesajı yeni gelecek bir teklifi hızlı bir şekilde değerlendirmek yerine biraz durup düşünmeniz. Kendi durumunuzu iyice analiz etmeniz. Önce kendinizi bu konuda dinlemeniz. Hatta bunun yerine süregelen çalışmanız veya ilişkinize verdiğiniz emeği ve özeni sürdürmeniz size daha iyi bir fırsata götürebilir. Bir başka deyişle, uzun zamandır planladığınız bir proje varsa, emek verdiğiniz bir iş ya da ilişki varsa bununla ilgili fırsatları değerlendirmek; hiç hesapta olmayan bir anda beliren bir teklifi değerlendirmekten daha çok fayda getirebilir. Dolayısıyla kafanızı karıştıracak birçok seçenek varsa ve sizi biraz fazlaca hayallere sürüklediyse bu konulara duygusal yaklaşmaktan ziyade daha ayağı yere basar bir şekilde ilerlemeniz, iyimser ama riskleri de görerek, analiz ederek adım atmanız sizin için daha iyi olabilir.

En yüksek hayrınıza olması dileğiyle :)

5 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör
bottom of page