top of page

YAY BURÇLARI Nisan 2021 Genel Açılım

(Güneş, Ay ya da Yükselen Burcu Yay Olanlar)

Bu ay gündeminiz daha çok duygusal temalar olabilir. Aile ortamınız, yeni başlayan ilişkileriniz. Bu ayda bir canlanma bir hareketlenme söz konusu ve bazılarınız için yeni bir dönemin, devrenin başlaması… Gerilimler yaşadığınız ortamlar varsa burada artık sizin müdahale edebileceğiniz bir şey kalmamış gibi görünüyor. Şimdiye kadar yapılması gerekenler yapılmış. Yaşanacak olan yaşanmış artık sizin de muhtemelen düşündüğünüz gibi çok daha mutlu olacağınız şekilde ortamınızı değiştirmek söz konusu. Bu sizi korkutmasın burada yaşanacak büyük kayıplar, kederler yok yalnızca sizi artık mutlu etmeyen, size iyi gelmeyen alandan, size iyi gelecek yeni alana geçiş var.


Yaşadıklarınız konusunda bir bilinçlenme, aydınlanma zamanı. Artık bakış açınızı değiştireceğiniz bir evreye geçiyorsunuz. Sıkıntılar çözümleniyor. Duraksama bitiyor ve yeni bir süreç başlıyor. Buradaki sürece güvenmelisiniz. Bitmesi gerekenleri bitirmeli, net kararlarla yeni başlangıçlar yapmalısınız. Daha mutlu, sizin için daha iyi bir ilerleme sağlayacaksa akıllıca adımlar atmalısınız. Bu aşamada bazı bitişlerin getirebileceği zorlu hisler sizi yanıltmasın. Önünüzde sizin için çok daha ferah bir süreç var.


Olgunlaşma, maddi manevi zenginleşme anlamında güzel bir fırsat var ve bunu değerlendirmelisiniz.

Bu yakın dönemde kendinize çok yüklendiyseniz ve yorulduğunuzu hissediyorsanız, durup dinlenmenin, kendinize vakit ayırmanın tam vakti. Bu yenilenmeye ihtiyacınız var. Üzüntülerinizi geride bırakmaya ihtiyacınız var. Sizin iyimser yanınızı beslemeniz için iyi bir fırsat. Kendinizi iyileştirmenin ve yeni gelecek ilişkilere, yeni gidilecek yollara umutla bakmak için iyi bir zaman. Sonrası da çok hızlı gelişmeler olduğunu bilmelisiniz. Yeni bağlantılar, yeni yakınlaşmalar, yeni anlaşmalar önünüze gelecektir.

En yüksek hayrınıza olması dileğiyle :)

11 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör
bottom of page