top of page

YENGEÇ BURÇLARI 1-7 Mart 2021 Haftası Genel Açılım

(Güneş ya da Yükselen Burcu Yengeç Olanlar)

Bu hafta Yengeçler genel olarak nostaljik duygular içinde olabilir. Geçmişe bakıp, çocukluk hatıralarına dalacakları bir hissiyat içinde olabilirler. Bunlar tatlı sevinçler verecek olsa da şimdiki zaman algısını bozmamasına dikkat edilmeli. Eski anıları yâd edip zamanla dost olunmalı ve şimdiyle bir olunduğunun farkında olunmalı.


Bu hafta size durağan ve uğraşlarınızın sonucunu alamadığınız gibi bir his verse de tüm çabaların meyve vereceği yalnızca biraz daha sabır göstermeniz gerektiği mesajı görülüyor. Önünüzde büyük bir refah artışı var. Özellikle ruhsal anlamda bu farkındalığı bu uyanışı yaşamakta zorlanabilirsiniz bu hafta. Aydınlanmakta ya da yeni girişimlerde bulunmakta zorluk çekebilirsiniz ama tam olarak doğru yolda doğru yönde olduğunuz ve büyük ve önemli bir tamamlanmanın, başarının, yeni bir düzenin eşiğinde olduğunu görülüyor.


Bazı konularda yalnızlıktan korkmayın, özellikle maddi konularda gerekli düzeni kolayca kurabilmeniz mümkün. Burada sadece zıtlaşan güçleri dengelemeniz gerek. Akıl ve beceri ile bunu yönetebilirsiniz. İlgili konularda sizi çekiştiren tarafları, üzerinizde birden fala olan sorumlulukları hem bir karar vererek hem de değişen çevre şartlarınıza esneklik gösterip uyum sağlayarak idare edebilirsiniz.


Kendinizi tutuk ve engellenmiş hissediyorsanız, istiyorum ama yapamıyorum diyorsanız bilin ki etrafınız açık, yalnızca sizin gözleriniz kapalı olduğu için kendinizi böyle hissediyorsunuz. Biraz cesaret gösterirseniz bu tutukluk halinden kurtuluş için yolunuzun apaçık olduğunu görebilecek ve ilerleyebileceksiniz.


En yüksek hayrınıza olması dileğiyle :)

3 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör
bottom of page