top of page

YENGEÇ BURÇLARI Mayıs 2021 Genel Açılım

(Güneş, Ay ya da Yükselen Burcu Yengeç Olanlar)

Bu ay sizi iç görünüzü, iç sesinizi takip ederek ilerlemeye davet ediyor. Konu ne olursa olsun, çıkar için şaibeli yollara başvurarak değil; adil olarak adım atarak sabırla hareket etmelisiniz. Bazılarınız için ikilemde kalmış bir enerji mevcut olabilir. Yapmak istedikleriniz konusunda karar veremiyor olabilirsiniz. Bunun nedeni maddi konulardan daha çok sizi üzen bir alan ya da kişiyi tamamen bırakma, oradan uzaklaşma konusunda olabilir. Ancak bir yandan esneklik gösterebileceğinizden endişe ettiğiniz, arada kaldığınız konu neyse size büyük bir uyanış getiriyor hayatınızda. Bu uyanış sizi bilgeliğe taşıyacak. Hatta daha önce bilmediğiniz şeyler gün yüzüne çıkabilir. Önemli bir bilinçlenme, gelişme, aydınlanma zamanı sizin için. Bu dönüşümü ve getirdiklerini hoşgörü ile kabul etmeniz sizin için iyi olacaktır. Kazanç sağlama konusunda kendinizi bir mücadelenin içinde hissetseniz de etrafta üstesinden gelemeyeceğiniz bir şey yok. Sezgilerinizi duymaya çalışın ve değişime direnç göstermeyin.


Bu ayın önemli temalarından biri içinizde ya da dışınızda artık son vermeniz gereken bir konu olduğudur. Gerilimli bekleyiş içinde olmayı bitirin. Bu durum artık sizin iradenizden çıkmış olabilir. Yasal olarak bir süreç içinde olabilirsiniz. Ya da işinizle, projenizle ilgili bir konu olabilir. Burada artık sona gelinmiş, bunu kabul edin. Sizin için ufukta doğan yeni bir güneş, yeni fırsatlar var. Eskiyle uğraşmayı artık bırakma zamanınız gelmiş. Sizi üzse de, kabullenemeseniz de bırakın. Eski bağları bırakmak, eski devri kapatmak yepyeni bir dönemi getirecek. Önünüzde muhtemelen özlemini duyduğunuz mutlu, huzurlu ailenizle olduğunuz güzel zamanlar var. Bir emek verecekseniz çaba harcayacaksanız tam olarak odaklanmanız gereken konu bu. Bu ayın getireceği yeni bilinç ve aydınlanma sizin yeni fırsatlarınızı ve hareket alanlarınızı, yeni iş teklifleri ya da ilişki anlamındaki yakınlaşmaları da görebilmenize katkı verebilir.


Kaybetme korkusu ile elinizde sıkı sıkı tuttuğunuz ne varsa artık bırakma zamanı. Çünkü bu yeni kazanç şanslarınızı elde etmenize engel oluyor. Hatta bu konuda çevrenize farklı görünüyor olsanız da en çok kendinizi kandırıyor olabilirsiniz. Açılım size ikinci kez şaibeli yollara gitmeyin diyor. Önünüzde bolluk ve bereket içinde bir zaman var. Verdiğiniz emeklerin karşılığını görebileceğiniz bir dönem bu. Bunun için yapmanızın iyi olacağı iki önemli nokta var: Birincisi; insanlara destek olun. Bu aileniz arkadaşlarınız da olabilir, manevi anlamda desteğinize ihtiyaçları olabilir. Ya da ihtiyaç sahiplerine bağış yapmanın zamanı gelmiş olabilir. Bu çağrıya kulak verin, göz ardı etmeyin. İkincisi; kaybettiklerinize odaklanıp kederlenmek yerine elinizde olanların kıymetini bilin ki önünüzdeki yepyeni yolları görebilesiniz. Geçmişe üzülmek sizin önünüzü görmenizde bir engel oluşturuyor, içinize kapatarak sizi, hayattaki yaratıcılığınızı, üretkenliğinizi, bolluğun bereketin getireceklerini, ailenizle olan keyifli dönemi yaşamaktan alıkoyuyor olabilir.

En yüksek hayrınıza olması dileğiyle :)

10 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör
bottom of page