top of page

YENGEÇ BURÇLARI Nisan 2021 genel açılım

(Güneş, Ay ya da Yükselen Burcu Yengeç Olanlar)

Bu aya sizin nezdinizde yoğun bir hareket enerjisi hâkim. Durağan bir ay değil. Daha önce belki de küskün olduğunuz, hevesinizi umudunuzu yitirdiğiniz, durumunuzdan memnun olmadığınız ve bu nedenle ne elinizdekileri ne de yeni gelen fırsatları göremediğiniz dönem bitiyor. Bunun aksine hedeflerinizin kafanızda netleşebileceği, yeni vizyonları, fırsatları görebileceğiniz, ayağınızı sağlam zemine bastığınız ve gündeminizdeki konu neyse bununla ilgili kazanımların başlayabileceği bir ay. Aynı şekilde tezahür gücü yüksek bir dönem, olumlu haberler çok hızlı gelebilir, fırsatlar hızlı bir şekilde önünüze çıkabilir. Bu ay başarı, zafer hissiyatı da yüksek. Muhtemelen daha önce emek verdiğiniz, çaba harcadığınız severek yaptığınız bir iş veya ilişkide gözle görülür kazanımlar söz konusu.


Bilmeniz gereken önemli noktalar var. İçinde olduğunuz, sizi bunaltan bir gerginlik, bir problem keskin bir şekilde çözülebilir. Muhtemelen çözülmez gibi gördüğünüz, derinlerde yatan bir konu ancak hayatın akışının sizin için getirdiklerine dair geliştireceğiniz derin bir anlayış ve kabullenme ile bu gerilimin artık bitmesi mümkün. Bir tartışma, bir rekabet, kendinizi ispat etme durumunda kaldığınız bir konuda güzel ve olumlu haberler var ve bunun hemen ardından bu ay size bu yeni gelecek haber veya fırsatlarla ilgili harekete geçmenizin uygun olduğuna işaret ediyor. Bu girişim size kazanım ve tatmin verebilir. Ancak şuna dikkat; harekete geç enerjisi sabırsız ve aceleci bir tavrı çağırmasın. Adım atacağınız ilişki, iş veya yatırım ne olursa olsun, risklerini değerlendirmeyi atlamayın.


Bu ay sizin için gerçekten güzel gelişmeler var ve bununla ilgili hayrınıza olacak tavsiyelerde kendinizi biraz huzurlu alana çekmeniz gerektiği anlaşılıyor. Duygusal veya zihinsel anlamda uçlara giden taraflarınızı dengeleyin, kendinizi huzur, affetme alanına çekerek dengelenin ve yaşamınızdaki iyi şeyleri kutlamayı bunlara şükretmeyi atlamayın. Gerçekten kutlayın, tadını çıkarın yaniJ

İçinize dönmek, anlamaya, tanımaya çalışmak, kendinizi aydınlatmak adına yapabileceğiniz çok güzel bir eylem ancak bunu yaparken geçmişe, bir takım hayallere kapılmayın. Aşırı duygulara bırakmayın kendinizi. Bunun yerine kendinizi keşfetmeye, hayattan istediklerinizi analiz etmeye odaklayın ki, bu ayın hareket enerjisi sizin için doğru yönlere akabilsin. Bugüne kadar emek verdiğiniz her neyse biraz umutsuzluğa kapılmış olabilirsiniz. Karşılığını almaya o kadar yaklaşmışsınız ki biraz daha sabır göstermeniz lazım. Bu konu sizin için ne olursa olsun karşılığı dolup taşacak bir bolluk ve bereketle geliyor. Her türden rehberliği alabilmeniz için olumlu ve huzurlu tarafta kalın ki kanallarınız, algılarınız açık kalabilsin. Arzu ettiğiniz, hak ettiğiniz nimetleri almaya çok yaklaşmışsınız.

En yüksek hayrınıza olması dileğiyle :)

9 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör
bottom of page